ПОЖАЛУЙСТА!!! ОТДАЮ ВСЕ БАЛЛЫ ЗА ОТВЕТ!!! ОЧЕНЬ НУЖНО, МАЛО ВРЕМЕНИ!!!!! Який об'єм кисню

потрібен для спалювання 30 кубічних метрів метану?

Ответы на вопрос

Отвечает Баскова Соня.

Ответ:

60 м^3

Объяснение:

Дано:

V(CH4) = 30 м^3

V(O2) — ?

Розв’язання:

Спочатку складаємо рівняння реакції:

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O;

V(CH4) : V(O2) = 1 : 2

З рівняння реакції видно, що на спалювання одного об’єму метану необхідно затратити два об’єми кисню.

Обчислюємо об’єм кисню, необхідний для спалювання метану об’ємом 30 м^3:

30м^3  x^м3

CH4+2O2=CO2+2H2O

1м^3    2м^3    

1м^3 метану прореагує з 2м^3 кисню, а 30м^3 метану прореагує з х м^3 кисню.

Пропорція матиме вигляд:

30/1=x/2, x=(30*2)/1=60м^3

Відповідь: для спалювання метану об’ємом 30м^3 необхідно витратити кисень об’ємом 60 м^3 .