З двох міст одночасно назустріч один одному вирушили два автомобілі.Швидкість одного з них - 63

км/год, адругого - в 18 раза менша. Якю будевістань між автомобіями чрез 11/10 годпісля початку руху, якщо відстань міжмістами 198 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Довгань Алина.

Ответ: 69,3 км

Пошаговое объяснение:

Знайдемо швидкість другого автомобіля

63:1 1/8=63 : 9/8=63 *8/9=56 км/год

Швидкість зближення автомобілів дорівнює

63+54=117 км/год

Знайдемо відстань яку вони проїдуть за 11/10 год

117* 11/10=128,7 км

198-128,7=69,3 км - відстань між автомобілями