З двох міст одночасно назустріч один одному вирушили два автомобілі. Швидкість одного з них - 63

км/год, а другого - в 11⁄8 раза менша. Якю буде вістань між автомобіями чрез 11/10 год після початку руху, якщо відстань між містами 198 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Исакова Анжелика.

Ответ:

До зустрічі один велосипедист проїжджає 3 1/5 : 5 1/3 = 16/5 • 3/16 = 3/5 шляху.

Тоді другий за цей час проїжджає 1 - 3/5 = 2/5 шляху.

Тобто перший велосипедист має у 3/5 : 2/5 = 3/2 більшу швидкість за другого.

Тому на весь шлях другому потрібно у3/2 рази більше часу.

Тобто 3/2 • 5 1/3 = 3/2 • 16/3 = 8 год.

Відповідь. За 8 год.