Знайти площу поверхні прямокутного паралелепіпеда виміри якого дорівнюють 2см 4см і 5см


Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(2*4) + (2*5) + (5*4)*2

Отвечает Акрамов Рафаэль.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа поверхні прямокутного паралелепіпеда

S = 2*(ab + ac + bc), где a, b, c  (довжина, ширина і висота),

S = 2*(2*4 + 2*5+ 4*5) = 2*(8 + 10 + 20) = 76 cм²