1. Віл з'їв пласт сіна за годину, кінь з'їв пласт сіна за дві години, а коза з'їла такий самий

пласт за 3 години. За який час вони всі троє з'їли б той са- мий пласт сіна?

Ответы на вопрос

Отвечает Кетов Саша.

Ответ:

⁶/₁₁ часа или 32 минуты 43,(63) секунды

Пошаговое объяснение:

1/(¹/₁+¹/₂+¹/₃)=1/(⁶/₆+³/₆+²/₆)=1/(¹¹/₆)=¹/₁*⁶/₁₁=⁶/₁₁ часа

⁶/₁₁*60=³⁶⁰/₁₁=32⁸/₁₁ минут

⁸/₁₁ *60=⁴⁸⁰/₁₁=43 ⁷/₁₁ секунд