Віл зїів пласт сіна за годину, кінь за 2 години, а коза за 3 години. За який час вони зїдять пласт

сіна разом? Ответ не может быть больше 1 часа!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Вика.

Ответ:

⁶/₁₁ часа или 32 минуты 43,(63) секунды

Пошаговое объяснение:

1/(¹/₁+¹/₂+¹/₃)=1/(⁶/₆+³/₆+²/₆)=1/(¹¹/₆)=¹/₁*⁶/₁₁=⁶/₁₁ часа

⁶/₁₁*60=³⁶⁰/₁₁=32⁸/₁₁ минут

⁸/₁₁ *60=⁴⁸⁰/₁₁=43 ⁷/₁₁ секунд