Віл зїів пласт сіна за годину, кінь за 2 години, а коза за 3 години. За який час вони це зїдять

разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисовский Никита.

Ответ:

≈ 33 хвилини

Пошаговое объяснение:

Віл за 1 годину з"їв й пласт.

Кінь за 1 годину з"їв 1/2 пласта.

Коза за 1 година з"їла 1/3 пласта.

Разом вони з"їли за 1 годину 1 + 1/2 + 1/3 = 1 5/6 пласта.

Разом вони з"їдять це сіно за 1 : 11/6 = 6/11 години≈33 хвилини