Автомобіль проїжджає відстань від міста до села за 8,4 год. За який час він проїде цю саму

відстань, якщо збільшить свою швидкість у 1,4 рази? Поможіть будь ласка!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ковшечников Константин.

Ответ:

S = V * t, значить t = S / V:

t = 3,5 / 1,4 = 2,5 год

або

V-швидк. спочатку, 1,4*V-швидк. потом, t= 3.5 год-час спочатку, t1- час потом:

V*t = 1.4V*t1=S

V*3.5 = 1.4V*t1

t1=3.5V/1.4v=2.5 (год)

вiдповiдь: автомоб. пройде цю вiдстань за 2,5 години