За день пaндa може з'їсти 15 кг бамбукового листя та стебел. Скільки кілограмів корму можуть

з'їстиза день 2 панди? 4 пaнди за 2 дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романченко Алина.

Ответ:

1) 15*2=30(кг)-2 панди за 1 день

2) 15*4=60(кг)-4 панди за 1 день

3) 60*2=120(кг)-4 панди за 2 дня

Ответ:30кг; 120кг.

Отвечает Солодуха Егор.
1) 15*2= 30 (кг) - 2 панды
2)15*4=60 (кг) - 4 панды
Ответ: 30 кг,60кг.