помогите!!! підлога спортзалу має форму прямокутника довжиною 28 м і ширеною 16 м.її покриття

гумовими килимками квадратної форми.якого найбільшого розміру можуть бути килимки?скильки таких килемків потрібно для покриття підлоги спортзалу????????????даю 15 б

Ответы на вопрос

Отвечает Краснушкина Дарья.

Ответ:

28 килимк1в

Пошаговое объяснение:

Сторона килимка 4 на 4м,тому що це найменьше число на яке д1ляться 28 i 16. Значит килмки будуть найб1льшого розм1руу. 1) 16:4=4(шт) ст1льки килимк1в лягае по ширен1.  2)28:4=7(шт) ст1льки килимк1в лягае по довжин1. 3)7*4=28(шт) ст1льки потр1бно килимк1в .