Розв'яжи задачу за допомогою рівняння. Виконай перевірку. Коли з гаманця взяли 2 купюри по 5 грн,

то в ньому залишилося47 грн. Скільки гривень було в гаманці спочатку?х - _ * _ = _​

Ответы на вопрос

Отвечает Молоткова Настя.

Ответ:

X-2*5=47грн

X=47+2*5

X=57

57-2*5=47