Знайдіть швидкість автомобіля, якщо за 7,9 Год він проїхав 53,23 KM.


Ответы на вопрос

Отвечает Сокол Георгий.

Ответ:

6 583/790 км/ч.

Пошаговое объяснение:

v = s : t

53,23 : 7,9 = 53 23/100 : 7 9/10 = 5323/100 : 79/10 = 5323/100 • 10/79 = (5323•10)/(100•79) = (5323•1)/(10•79) = 5323/790 = 6 583/790 (км/ч).