3. Розв'яжи задачу. а) Маса 18 однакових деталей дорівнює 82,8 кг. Знайди масу12 таких деталей.​


Ответы на вопрос

Отвечает Масгутова Айлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

12/18 = х/82,8

х = 12*82,8 / 18

х = 993,6 / 18

х = 55,2

Ответ : 55,2 кг

Или :

1) 82,8 : 18 = 4,6 (кг) - весит 1 деталь

2) 12 * 4,6 = 55,2 (кг) - весят 12 деталей