Знайти три числа, якщо перше число відноситься до другого як 3:4, друге до третього - як 2/3:0.75,

а різниця найбільшого і найменшого чисел дорівнює 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Сырокваша Данила.

Ответ:

6; 8; 9;

Пошаговое объяснение:

a/b=3/4

b/c=(2/3)/0.75

c-a=3

решение

a/b=3/4

a=3/4b

b/c=2/3 * 4/3=8/9

c=b/(8/9)

c=9/8b

9/8b-3/4b=3

9/8b-6/8b=3

3b/8=3

3b=3*8

3b=24

b=24/3

b=8

a=3/4*8

a=6

c=6+3

c=9