Знайдіть усі натуральні значення х при яких є правильною нерівність 1/6< х/9< 16/27​


Ответы на вопрос

Отвечает Хисматова Дарина.

Общий знаменатель 54

54 : 6 = 9 - доп. множ. к 1/6 = (1·9)/(6·9) = 9/54

54 : 9 = 6 - доп. множ. к х/9 = (х·6)/(9·6) = 6х/54

54 : 27 = 2 - доп. множ. к 16/27 = (16·2)/(27·2) = 32/54

1/6 < х/9 < 16/27 = 9 < 6x < 32

6х > 9            и          6х < 32

x > 9 : 6                      x < 32 : 6

x > 1,5                         x < 5,(3)

1,5 < x < 5,(3)

Ответ: при х = {2, 3, 4, 5}.