Знайти зовнішні кути рівнобедреного трикутнику, кут при основі якого дорівнює 480. 15 БАЛОВ СТОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Рахманов Марсель.

Ответ:

∠A = ∠C = 48°, тоді ∠B = 180° - (48°*2) = 84°;

Зовн. ∠ABC = 360°-84°=276°;

Зовн. ∠BAC =зовн. ∠BCA =  360°-48° = 312°

Отвечает Арбуз Карина.

Дано: Δ  АВС, АВ=ВС, ∠А=∠С=48°. Знайти ∠КАВ, ∠ ВСТ, ∠МВС.

∠АВС=180-(48+48)=84°

Внутрішній і зовнішній кути в сумі складають 180°.

∠КАВ=∠ ВСТ=180-(48+48)=132°

∠МВС=180-84=96°

Відповідь: 132°, 132°, 96°