3. Розв'яжи задачу. За виконання 11 олімпіадних завдань із математики Сава отримав 62 бали. 5

завдань оцінювались чотирма балами. Скількома балами оцінювалось кожне інше завдання, якщо вони були рівноцінними?

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаева Екатерина.

Ответ:

7 баллов

Пошаговое объяснение:

Всего чел получил 62 балла.

5 заданий оценивались по 4, то есть за них он получил 20 баллов, остается 42 балла, которые поровну разделяются на оставшиеся 11-5=6 заданий, тогда за одну такую задачу он получил 7 баллов (42÷6)

Отвечает Жубанов Темирлан.

Ответ:

кожне інше завдання оцінювалось в 7 балів

Пошаговое объяснение:

як що було 11 завдань і 5 з них по 4 бали тоді

11-5=6 завдань оставалось з однаковими балами

5×4=20 балів за 4 завдання тоді 62-20=42 бали які залишилось на 6 завдань

42:6=7 залишається на кожне завдання ✌️