За 3 год турист пройшов 12,6 км. Який шлях він подолає за 5 год, якщо буде рухатися з тією самою

швидкістю. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрищев Данил.

Ответ:

1)12,6÷3=4,2(км) він пройде за 1 год

2)4,2×5=21(км)

Відповідь: за 5 год він подолає 21 км

Отвечает Ерошина Юлия.

Ответ:

1)12,6÷3=4,2(км) він пройде за 1 год

2)4,2×5=21(км)

Відповідь: за 5 год він подолає 21 км

Пошаговое объяснение: