Помогите пожалуйста: Кількість дерев посаджених учнями записується три цифровим числом, у якому

десятків на 3 більше ніж сотень, а одиниць на 4 менше ніж десятків, причому півсума усіх цифр дорівнює сумі десятків. Скільки дерев посадили учні

Ответы на вопрос

Отвечает Баранова Софья.

Ответ:

473

Пошаговое объяснение:

х-сотни

х+3- десятки

единицы- Х+3-4

3+4=7 десятки

7-3=4 Сотни

7-4=3 единицы