Майстер за перший день виклав 12 2/15 квадратних метра плитки, а за другий - на 1 1/6 м більше.

Скільки квадратних метрів виклав майстер за два дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12 2/15 + 1 1/6 = 12 4/30 + 1 5/30 = 13 9/30 = 13 3/10м² плитки выклал во второй день

12 2/15 + 13 3/10 = 12 4/30 + 13 9/30 = 25 13/30м²виклав майстер за два дні