407. Дядько Федір, кіт Матроскін і пес Шарик зліпи- ли разом 109 вареників. Дядько Федір зліпив

ва-реників удвічі більше, ніж Шарик, а Шарик13 вареників менше, ніж Матроскін. Скільки ва-реників зліпив кожен?​

Ответы на вопрос

Отвечает Такуми Юра.

Ответ:

Шарик-х

Матроскин-х+13

Дядя Федор-2х

Всього-109

х+х+13+2х=109

4х=96

х=24 в. зделав Шарик

24+13=37 в. Матроскин

24*2=48 в. дядя Федор

Пошаговое объяснение:

пж можно лучший ответ