Чі, 1 до магазину привезли 320 кг цибулі та 470 кг моркви.П'яту частину усіх овочів продали

першого дня, а рештудругого. Скільки кілограмів овочів продали другого дня?2 logoi i​

Ответы на вопрос

Отвечает Зуева Алёна.

1)320 + 470 = 790 (кг) овочів привезли всього

2) 790: 5 = 158 (кг) продали в перший день

3) 790-158 = 636 (кг) продали в 2-ій день

Відповідь: 636 кг овочів продали в другий день