217 саны 3-ке еселік болатын, тізбектелген қандай екі санның арасында жатады? 213; 219. 216; 219.

216; 218. 201; 240. Артқа Тексеру

Ответы на вопрос

Отвечает Черников Ваня.

Ответ:

216/3=72,219/3=73.216 және219