120×а+600 мұндағы а=13; 18


Ответы на вопрос

Отвечает Утушкин Макс.

Ответ:

120×а+600 =120*13+600=1560+600=2160

если а=13

Пошаговое объяснение:

если а = 18

120×а+600 =120*18+600=2160+600=2760

Отвечает Котик Лера.

Айнымалының мәндерін ауыстырыңыз:

1) 120 * 13 + 600

2) 120 * 18 + 600

Санайык:

1) 1560 + 600 = 2160

2) 2160 + 600 = 2760