24. в оранжереї склали 16 однакових букетів, використавши не менше ніж 100 квітів. Яку найменшу

кількість квітівможе мати один букет?СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Заика Ваня.

Ответ:

Для знаходження найменшої кількості квітів у одному букеті, давайте розглянемо можливі варіанти, починаючи з мінімального значення, яке не менше 100.

Якщо кожен букет містить 100 квітів, то 16 букетів усього містять 16 * 100 = 1600 квітів. Це вище за потрібну кількість квітів.

Але якщо кожен букет містить менше квітів, наприклад, 99, то загальна кількість квітів буде менше: 16 * 99 = 1584 квіти, що все ще менше за потрібну кількість.

Тепер давайте спробуємо з 101 квітом в кожному букеті. У цьому випадку загальна кількість квітів буде 16 * 101 = 1616 квітів. Це більше за потрібну кількість квітів.

Таким чином, найменша кількість квітів у одному букеті, яка відповідає умові (не менше ніж 100 квітів), - це 101 квіт.