швидкість човна в стоячій воді-17,2км/год а швидкість течії 2,7км/год знайди швидкість човна за

течією і проти течії​

Ответы на вопрос

Отвечает Косинцев Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 17,2 + 2,7 = 19,9 (км/год) - за течією;

2) 17,2 - 2,7 = 14,5 (км/год) - проти течії.