Гіпотинуза рівнобедриного прямокутного трикутника дорівнює 8 см. Знайдіть його площу


Ответы на вопрос

Отвечает Отченаш Матвей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:

lABl=lBCl;

lACl=8 см;

∠ABC=90°

Найти:

Sabc-?

Решение

пусть lABl=x (см), тогда

S=x*x/2=x²/2;

из теоремы Пифагора:

lACl²=x²+x²; ⇒ lACl²=2x²;⇒ x²= lACl²/2;⇒x=√(lACl²/2)=lACl/√2;

x=8/√2;

S=(8/√2)²/2=(64/2)/2=16 (см²)