розв'язання задачі у вагоні швидкого експресу Київ - бориспіль на авіарейс до Туреччини їхало 25

дорослих і 13 дітей, а до Греції на 32 пасажира більше. Скільки пасажирів їхало до греції

Ответы на вопрос

Отвечает Пашинов Дмитрий.

Ответ 70

Пошаговое объяснение:25+13=38

38+32=70

Отвечает Беляева Анастасия.

Ответ:

70

Пошаговое объяснение:

38+32=70 - пасажирів їхало до Греції.