На зиму Вінні-Пух заготовив 7 Діжок меду по 12 кілограм у кожній і 8 діжок по 10 кілограм у кожній.

Скільки всього кілограмів меду За Заготовив Вінні-Пух Заготовив

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Влада.

Ответ:

7*12=84

8*10=80

80+84=164

Отвечает Гаврих Влад.

Ответ:

7*12+8*10=84+80=164 кг