Знайди периметр прямокутника , сторони якого дорівнюють 6,3см і 5см


Ответы на вопрос

Отвечает Малая Ирина.

Ответ:

P = 22,6 см

Пошаговое объяснение:

Периметр - это сумма длин всех сторон

У прямоугольника их 4 значит  P = a + b + c + d

Зная, что у прямоугольника стороны попарно равны имеем:

P = 2(a+b)

Подставляем при а = 6,3

                                 b = 5

P = 2(6,3+5) = 2 · 11,3 = 22,6 см

______________________________

Відповідь:

P = 22,6 см

Покрокове пояснення:

Периметр-це сума довжин всіх сторін  

У прямокутника їх 4 значить P = A + b + c + d

Знаючи, що у прямокутника сторони попарно рівні маємо:

P = 2(a+b)  

Підставляємо при а = 6,3

                                  b = 5

P = 2(6,3+5) = 2 · 11,3 = 22,6 см