Три класи посадили в парку 170 кущів . Один клас посfдив 30% усіх кущів ,другий на 39 кущів більше

, ніж третій.Скільки кущів посадив кожен клас?

Ответы на вопрос

Отвечает Катин Кирилл.

Відповідь:

В-дь: 1 клас -51 кущ

         2 клас - 40 кущів

          3 клас - 79 кущів

Покрокове пояснення:

1) 170*0.3 = 51 -1 клас

2)170-51 = 119 - 2 і 3 клас разом

3)x+39 + x = 119

2x = 119-39

2x = 80

x = 40 - 3 клас

40 + 39 = 79 - 2 клас

В-дь: 1 клас -51 кущ

         2 клас - 40 кущів

          3 клас - 79 кущів