Три класи посадили в парку 170 кущів . Один клас посдив 30% усіх кущів ,другий на 39 кущів більше ,

ніж третій.Скільки кущів посадив кожен клас?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Никита.

Ответ:

1: 51   2: 90   3: 29

Пошаговое объяснение:

170:100*30=

170:100=1,7

1,7*30=51 (кущ.)- це 1

51+39=90 (кущ.) - це 2

170-(90+51)=29 (кущ) - це 3

90+51=141

Отвечает Смирнов Евгений.

1) 170×30÷100=51 (кущ) - посадив перший клас;

2)170-51=119(к.)- посадили другий і третій класи;

3)Нехай третій клас посадив х кущів, тоді:

х+39+х=119

2х+39=119

2х=119-39

2х=80

х=40 кущів зібрав третій клас.

4) 170-51-40=81 (к.) - зібрав другий клас.