На пришкільній ділянці 3 класи посадили 400 дерев. 1-А клас посадив 35% усіх дерев, а 5-Б на 52

дерева більше ніж 5-В клас. Скільки дерев посадив кожен клас?

Ответы на вопрос

Отвечает Логачёв Женя.

Ответ:

1-А- 140 дерев, 5-Б- 156 дерев, 5-В- 104 дерева.

Пошаговое объяснение:

Нехай 5-В посадив - х дерев, тоді 5-Б - (х + 52) , а 1-А - 0,35*400= 140. Складемо рівняння:

Х+ (х+52)+140= 400

2х+52+140= 400

2х= 400-52-140

2х= 208

Х= 104 дерев- посадив 5-В

104+52= 156 дерев - посадив 5-Б

Отвечает Соловьёва Дарья.

Дивись

Надіюсь правильно :)

400 усе

35% від 400 140 дерев посадив 1-а

одже лишається 65 % тобто 260

на 52 дерева посадив 5-б більше значить від 260 - 52 = 208

далі 208 : 2 = 104

одже 104 + 52 = 156 ( д. ) посадив 5-б клас

Відповідь: 1-а посадив 140 дерев, 5 - в посадив 104 і 5-б посадив 156 дерев