Скільки в Україні ботанічних садів і скільки дендрологічних парків,якщо всього їх 89,причому

дендрологічних парків на 33 більше,ніж ботанічних садів?

Ответы на вопрос

Отвечает Забара Саша.

Відповідь:

х- ботанічні сади

х+33 дендрологічні парки

х+х+33=89

2х=89-33

2х=56

х=56:2=28    ботанічні сади

28+33=61     дендрологічні парки

Покрокове пояснення: