Яке з наведених чисел є коренем рівняння 25-(y-4)=30-35? A -34. Б 40. В 34. Г -40


Ответы на вопрос

Отвечает Аксайский Бахтияр.

Ответ:В

Пошаговое объяснение:25-(у-4)=30-35

25-34-4=30-35

25-30=-5

-5=-5

Отвечает Михальчик Никита.

Спочатку потрібно розкрити дужки перед якими стоїть знак "-"

25-у+4=30-35

-у=30-35-25-4 (змінні в ліву частину, числа в праву частину, при перенесенні змінюємо знак на протилежний)

-у=-34

у=34

Відповідь: В