Задача 958 Помогите решить.Перша ділянка урожайність 12ц.число гектарів невідоме.Зібрано проса

всього 460ц.Друга ділянка урожайність 7ц.число гектарів 28га

Ответы на вопрос

Отвечает Тувышкин Коля.

1)скільки проса зібрано з другої ділянки?

7*28=196 ц

2)скільки проса зібрано з першої ділянки?

460-196=264 ц

3)скільки гектарів перша ділянка?

264:12=22 га

==========================================

Отвечает Вяткина Александра.

1)скільки проса зібрано з другої ділянки?

7*28=196 ц

2)скільки проса зібрано з першої ділянки?

460-196=264 ц

3)скільки гектарів перша ділянка?

264:12=22 га