Яка найменша кількість метрів тканини може бути в рулоні, щоб його можна було продати без залишку

по 6 м, по 8 м або по 10 м? Срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Дудыко Ульяна.

Відповідь:

120 метрівр

Покрокове пояснення:

Знайдемо найменше спільне кратне чисел 6, 8, 10.

I. Розкладемо їх на множники:

6=2*3

8=2*2*2

10=2*5

II. Запишемо їх: 2, 3, 5

III. Візьмемо їх найбільший ступінь: 2³, 3¹, 5¹

IV. Знайдемо добуток цих чисел:

8*3*5=120 м