Одна сторона прямокутника у чотири рази більша за іншу,а його площа дорівнює площі квадрата 8 см.

Знайдіть меншу сторону прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Андрей.
8*8=64см2 - площа квадр і площа прямок.
х- сторона а
4х- сторона ь
4х*х=64
4(х*х)=64
х2=16
х=4 см менша сторона