Знайдіть кінцеве положення точки М(1), якщо її перемістити вліво на 3 оди. ниці, вправо на 2

одиниці та вправо на 4 одиниці. Б M(4) M(6) інша відповідь M(5) M(-2) 8. Яка відстань між точками А(-2,8) і В(2,2) на числовій осі? Г Б 4 інша відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Jalgasbai Adilet.

Ответ:

4

5

Пошаговое объяснение:

Знайдіть кінцеве положення точки М(1), якщо її перемістити вліво на 3 оди. ниці, вправо на 2 одиниці та вправо на 4 одиниці.

1 - 3 + 2 + 4 = - 2 +2 + 4 = 0 + 4 = 4

Яка відстань між точками А(-2,8) і В(2,2) на числовій осі?

2,8 + 2,2 = 5