3. Заполнить пропуски, вспомнить правила: 1) a + b = b + _ 2) ab = b_i 3) (a + b) +c = _ + (b + c);

4) (a...)c = a(b_); 5) a(______) = ab+ac. =​

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.
1) переставний закон додавання, від перестановки місцями доданків сума не міняється а+б=б+а
2) переставний закон множення а*б=б*а
3) сполучний закон додавання (а+б)+с=а+(б+с)
4) сполучний закон множення а*(б*с)=а*(б*с)
5) відкриваємо дужки, множимо число за дужками на кожен компонент дужок а*(б+с)= аб+сб