Із двох міст одночасно назустріч один одному два велосипедисти і рухались із швидкостями 14,5

км/год та16,5 км/год. Через 0,7 год відстань між ними дорівнювала 96,2 км. Знайдіть відстань між містами. Допоможіть срочно задача

Ответы на вопрос

Отвечает Кутуков Сергей.

Відповідь:

Відстань між містами дорівнює 117,9 км .

Покрокове пояснення:

1) З кожною годиною два велосипедисти наближаються один до одного на:

14,5 + 16,5 = 31 км.

2) За 0,7 години два велосипедисти сумарно подолають відстань у:

31 × 0,7 = 21,7 км.

3) Оскільки відстань між двома велосипедистами через 0,7 часу дорівнює 96,2 км, а два велосипедисти подолали відстань у 21,7 км, то відстань між двома містами дорівнює:

96,2 - 21,7 = 117,9 км.