Найменше чотирицифрове число кратне числу 47


Ответы на вопрос

Отвечает Костарнова Анна.

Ответ:

1034

Пошаговое объяснение:

Наименьшее четырехзначное число — 1000

1000 : 47 = 21 (ост 13)

47 * 22 = 1034 — наименьшее четырехзначное число кратное 47

Отвечает Приймачок Мирослав.
Найменше чотирицифрове число, яке кратне 47, можна знайти, поділивши 1000 (найменше чотирицифрове число) на 47 і округливши результат в більшу сторону, оскільки ми шукаємо мінімальне число.

1000 / 47 ≈ 21.28

Тепер округлимо це значення в більшу сторону:

Найменше чотирицифрове число, кратне 47, буде 22 * 47 = 1034.

Отже, найменше чотирицифрове число, кратне 47, - це 1034.