Студенти за два дні зібрали 5680 кг картоплі,причому в перший день зібрали 0,52 кг всієї

картоплі.Скільки кілограмів картоплі студенти зібрали за другий день​

Ответы на вопрос

Отвечает Rudnev Roman.

Ответ:

Позначимо кількість зібраної картоплі за перший день як x. За умовою задачі, ми знаємо, що:

x + y = 5680 (1) - рівняння, що відображає загальну кількість зібраної картоплі за два дні

x = 0.52 * 5680 = 2953.6 (2) - рівняння, що відображає кількість зібраної картоплі за перший день

Підставляємо (2) в (1) і отримуємо:

2953.6 + y = 5680

y = 5680 - 2953.6

y ≈ 2726.4

Отже, студенти зібрали близько 2726.4 кг картоплі за другий день.