Власна швидкість човна дорівнює 17,6 км/год, а швидкість течії 2,9 км/ год. Знайдіть швидкість

човна Будь ласка срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Сахипов Денис.

Ответ:

Швидкість човна становить 20,5 км/год по течії і 14,7 км/год проти течії річки.

Пошаговое объяснение:

Власна швидкість човна дорівнює 17,6 км/год, а швидкість течії 2,9 км/ год. Знайдіть швидкість човна за течією та проти течії річки.

Якщо об’єкт пливе за течією, то очевидно, що течія прискорює його рух, тому швидкість течії додається до швидкості об’єкта.

Якщо об’єкт пливе проти течії, то швидкість течії заважає тілу, уповільнюючи швидкість об’єкт. Тому при русі проти течії для знаходження реальної швидкості від швидкості тіла віднімають швидкість течії.

За умовою задачі маємо:

Власна швидкість човна: 17,6 км/год

Швидкість течії: 2,9 км/год.

1) 17,6 + 2,9 = 20,5 (км/год) - швидкість човна за течією річки.

2) 17,6 - 2,9 = 14,7 (км/год) - швидкість човна проти течії річки.

#SPJ1