Знайдіть значення х із пропорції х+4=2 6 5 Запишіть у відповідь число, протилежне йому


Ответы на вопрос

Отвечает Мосійчук Олександра.

х+4=2

х=-2. 2

х+4=6

х=2. -2

х+4=5

х=1. -1