1.Розв’язати задачу. ( 3 б. ) Із 40 га зібрали 5200 ц картоплі, а з 10 га – 1800 ц картоплі.

Обчисліть середню врожайність картоплі на цих двох ділянках. 2. Знайти значення виразу. ( 3 б., по 1 балу за кожну дію ) (20512 : 8 + 145) ∙ 27 3. Порівняти і поставити знаки >, <, = ( 1 б. ) 3 год 49 хв ... 239 хв 5кг 300г.... 3500г 4. Розв’язати рівняння (1 б.) х∙30 = 18270 5. Виконати ділення, перевірити дією множення. (по 1б. за кожну дію) 35856:83​

Ответы на вопрос

Отвечает Меглин Родион.

Ответ:

1.

5200+1800=7000 (ц) - у сумі з двох ділянках;

40+10=50 (га) - загальна площа;

7000/50=140 (ц/га) - середня врожайність картоплі на цих двох ділянках.

2.

(20512:8+145)*27=(2564+145)*27=2709*27=73143.

3.

3 год 49 хв < 239 хв;  (239 хв= 3 год 59хв);

5 кг 300 г > 3500 г; (3500 г = 3 кг 500 г).

4.

х*30=18270

х=18270/30

х=609

5.

35856:83=432

Пошаговое объяснение: