Оленка прийшла з магазину, купивши 2,5 кг яблук і 3,5 кг черешень, заплативши за всю покупку

95,75 грн. Мама їй говорить: «Мені відомо, що 1 кг черешень коштує 17,5 грн. А скільки коштує 1 кг яблук?»

Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Печиво - х

цукерки - х+10

3х+2(х+10)=95

3х+2х+20=95

5х+20=95

5х=95-20

5х=75

х=75:5

х=15 грн - вартість 1 кг печива

15+10=25 грн - варт 1 кг цукерок