Тік төртбұрыштың периметри 42 см узындыгы енине катынасы 4:3 қатынасындай ауданы-?Отининем ертен

14:00 ге дейин жазындаршы.Рахмет:) !Срочно до завтрашнего 14:00 напишите пожалуйстаСпасибо :) ¡

Ответы на вопрос

Отвечает Сыскова Анютка.

P = 42  P=(a+b)*2 1)4+3=7    2)42:7=6 3)6*4=24cм   4) 6*3=18см S=24*18=432cм²