сімя має на рахунку в банку 70000грн.Частину грошей вона планує витратити на покупку пилососа й

ноутбука . Ціна пилососа 9600 грн,що становить 3/7 вартості ноутбука.Скільки грошей залишиться на рахунку сімї в банку після придбання цієї техніки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Сергей.
9600*7/3=22400 – вартість ноутбука
22400+9600= 32000 – вартість пилесоса та ноутбука разом
70000-32000=38000 – залишиться грошей