семья має на рахунку в банку 20.000 griven.Частину грошей планує витратити на покупку телевизора и

нетбука. Цена телевизора - 5000 griven, що становить 4/5 вартості нетбука. Скільки грошей залишиться на рахунку семьи в банку після придбання нової техніки ?

Ответы на вопрос

Отвечает Височан Вікторія.
5000:0,8=6250-вартість нетбука
5000+6250=11250-всього потратять грн
20000-11250=8570-грн залишиться